Teneryfa – dlaczego tam wracam

 

 Dla mnie Teneryfa to najlepsze miejsce na świecie i mój drugi dom. Chcesz pozbyć się bólu, żyć efektywniej, zdrowiej. Zyskać wiedzę o zdrowiu i regeneracji. Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu. A może chcesz przygotować się do sezonu tak jak Team Ineos, Astana, Bahrain. Zapraszamy

 – Treningi w najlepszych warunkach. 20 stopni C na ponad 2000 m.n.p.m w środku zimy! Tak jest tylko tutaj. Idealne asfalty, piękne podjazdy, Cudowna przyroda i brak deszczu. 
– Wspólne zajęcia regeneracyjne
– Zabiegi fizjoterapeutyczne manualne jak również z wykorzystaniem terapii TECAR
– Diagnostyka funkcjonalna
– Zajęcia ogólnokondycyjne i uzupełniające trening kolarski
– Wiedza o żywieniu
– Pozytywni ludzie,
– Pulpo con patatas czyli ośmiornica o której nie zapomnisz

 

Mieszkamy w El Medano, klimatycznej miejscowości blisko lotniska w komfortowych apartamentach. Dzień zaczynamy od rozruchu i ćwiczeń ogólnych na plaży. Treningi pod okiem opiekunów w kilku grupach zaawansowania. Po treningu wspólne rolowania, zabiegi regeneracyjne. Wieczory spędzamy głównie na swobodnych długich rozmowach przy pysznym jedzeniu z widokiem na morze. Dowiesz się na nich jak planować i przeprowadzać treningi. Podzielimy się najnowszymi doniesieniami o skutecznej regeneracji i optymalnym żywieniu.

Na wyjazd możesz zabrać rodzinę. W trakcie gdy Ty będziesz na rowerze reszta rodziny może wybrać się razem z nami na wycieczkę po wyspie. Mogą też dołączyć do ekipy kolarskiej na kawę w trakcie treningu. Przez wiele lat poznaliśmy przepiękne miejsca Teneryfy, których nie ma nawet w przewodnikach i chętnie Wam je pokażemy. Co oferuje Wam wyspa przeczytasz i zobaczysz w dziale tam bylem (już niebawem).  
Przyjedź tu po zdrowie, formę, przygodę, wspomnienia i wiedzę, a na przystawkę parę zdjęć naszego fotografa i przewodnika.